Emerytowany raper z USA, Logic kupuje Bitcoin za 6 milionów dolarów.

22. November 2020

Amerykański raper, Logic ujawnia, że trzyma 6 milionów dolarów w Bitcoinie.

Ostatnio, drugi najbogatszy człowiek w Meksyku przyznaje, że też trzyma kryptonim.

Poprzednie wiadomości informowały, że wiodąca krypto waluta, Bitcoin (BTC), zdobywa uwagę i inwestycje inwestorów instytucjonalnych. Jednak od czasu, gdy cena Bitcoinu zaczęła gwałtownie rosnąć, wiele zamożnych osób publicznych było widzianych, jak kupują i przyznają się do posiadania krypto w swoim portfelu. Dzisiaj, emerytowany raper z USA, Sir Robert Bryson Hall II, który jest zawodowo znany jako Logic, ujawnił w czwartek, że kupił Bitcoin.

Amerykański raper trzyma Bitcoin za 6 milionów dolarów.

30-letni raper amerykański, który niedawno przeszedł na emeryturę, aby „skupić się na byciu wspaniałym ojcem“, wziął do swojego uchwytu Instagram, aby ujawnić swój ostatni ruch finansowy. Przyznał się do zakupu Bitcoina wartego 6 milionów dolarów w ciągu ostatniego miesiąca. Sądząc po wzroście ceny kryptokurwaluty od października, można łatwo stwierdzić, że inwestycja amerykańskiego rapera w Bitcoin wzrosła wykładniczo.

W momencie pisania raportu, wiodąca krypto waluta jest notowana na Coinmarketcap na poziomie 18 108 dolarów. Logika ruchu pieniędzy, oczywiście, przyciągnęła kilka komentarzy z kryptońskiego Twittera, w tym CEO Binance, Changpeng Zhao (CZ).

RelatedPosts
Gracze w pokera żądają teraz więcej gotówki w Bitcoin
Bitcoin osiąga status gwiazdy od Gwiazdy Gry o Tron
DeFi i Bitcoin mogą w końcu połączyć się
Przewidywanie cen Bitcoinów: Byki pod kontrolą, cena ma przekroczyć 18.000 dolarów do jutra.

» Nie ma skoczka na Instagramie: „@Logic301 mówi, że kupił 6 milionów w bitcoin… fk it, YOLO“

Fajne wideo również.https://t.co/Mp5sujC6mJ pic.twitter.com/piwQFZTKgn
– CZ Binance (@cz_binance) 20 listopada 2020 r.

Bitcoin przyciąga bogatych.

Nie tylko instytucje, zamożni inwestorzy i osoby publiczne z różnych sektorów zaczynają dawać szansę walutom kryptograficznym w jednym lub drugim. Ostatnio Cryptopolitan poinformował, że drugi co do wielkości człowiek w Meksyku posiada teraz Bitcoin. Nazywa się Ricardo Salinas Pliego, meksykański biznesmen ujawnił, że posiada około 10 procent swojego płynnego portfela w Bitcoin.

Z jego tweeta wynika, że Meksykanin jest również wielkim fanem kryptokurcji. Pisał na Twitterze:

„Bitcoin chroni obywatela przed wywłaszczeniem przez rząd. Wiele osób pyta mnie, czy mam Bitcoinów, TAK. Mam zainwestowane 10% mojego płynnego portfela […]“